Dlaczego MediSky?

Dlaczego MediSky?

MediSky otwiera drzwi do usług diagnostycznych oraz opieki ambulatoryjnej i szpitalnej w ramach całego sektora prywatnej opieki zdrowotnej w Polsce i w każdym kraju europejskim. W zależności od tego, jaki plan ubezpieczeniowy wybierzesz, możesz uzyskać też dostęp do usług medycznych świadczonych w dowolnym kraju na świecie.

Tym, co odróżnia MediSky od innych dostawców ubezpieczeń zdrowotnych jest to, że w przypadku zajścia takiej konieczności zapewniamy dostęp do pomocy medycznej za granicą. Przebywanie poza granicami kraju nie utrudni ci powrotu do zdrowia.

Kiedy okaże się, że ty lub twoja rodzina wymagacie leczenia, jego koszty będą pokryte już z góry. Jeśli wybierzesz leczenie za pośrednictwem jednego z naszych partnerów, dokonamy rozliczenia kosztów bezpośrednio z nim. Nasze elastyczne rozwiązania płatnicze są pod każdym względem dostosowane do twoich potrzeb.

Jeśli chodzi o dostawców usług opieki zdrowotnej, również dajemy ci swobodę wyboru. Ponadto, będziesz miał możliwość uzyskania drugiej opinii medycznej, a MediSky pokryje koszty wszelkich leków przepisanych ci przez lekarzy.

Co więcej, MediSky szczyci się najwyższej jakości wyspecjalizowaną obsługą klienta. Zapewniamy dostęp do działu obsługi klienta, którego pracownicy posługują się zarówno językiem polskim, jak i angielskim, a z którym można skontaktować się w godzinach od 9:00 do 17:30 w dni robocze, przy czym w nagłych przypadkach oferujemy ci też możliwość kontaktu z naszym zespołem wsparcia pozostającym do
twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, a z którym również porozumiesz się zarówno po polsku, jak i angielsku.

Prywatne ubezpieczenie zdrowotne jest długoterminową inwestycją w twoje zdrowie – prawdopodobnie jedną z najważniejszych inwestycji, jakich kiedykolwiek dokonas.

(29.04.2021.)